עיצוב מגשי פירות

עיצוב מגשי פירות מיוחד במינו

כאשר אתם מחפשים פינוקים טעימים להאכיל קהל במפגש קטן או במסיבה גדולה, עיצוב מגשי פירות הוא לא רק טעים, כי אם הוא גם נראים מדהים. עיצוב מגשי פירות נראה מצוין ומוצג במרכז שולחן מתאבן או לחלופין בשולחן הקינוחים, וכולם ייהנו לטעום מנעד רב של פירות טריים אהובים ופירות טבולים בשוקולד מעוררי תיאבון.

האם עיצוב מגשי פירות מתאים ביופיו לכל סוג של אירוע?

אוכל תמיד טעים יותר כאשר הוא מוצג בצורה יפה. יש כיום עיצוב מגשי פירות בנושאים עונתיים וחגים, וכן עיצוב מגשי פירות המיועדים לאירועים כמו למשל – חתונות וימי הולדת. עיצוב מגשי פירות מלא במבחר של פירות טבולים בשוקולד כמו חתיכות תפוחים, תותים וחינניות אננס יוצר קינוח טעים, או תבחרו מגש פירות עם תערובת של פירות טריים ופירות טבולים בשוקולד. יש משהו שכולם יוכלו ליהנות ממנו.

האם כדאי להעביר את המושכות של עיצוב מגשי פירות למקצוענים?

הכנת עיצוב מגשי פירות היא משימה גדולה, במיוחד כשיש לכם עוד אלף ואחד פריטים ברשימת המטלות שלכם. הזמינו מגשי פירות דקורטיביים והשאירו את העבודה הקשה בידי המקצוענים. הם בוחרים בקפידה רק את הפירות הטריים והאיכותיים ביותר, פורסים וטובלים כל חתיכת פרי ביד בשוקולד גורמה חצי מתוק אמתי או שוקולד לבן, ומקשטים כל חתיכה לשלמות לפני שמסדרים את כולם במצגת המושלמת. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את עיצוב מגשי פירות האהוב עליכם מהאוסף הקיים, לומר היכן לשלוח אותם, ולהישען לאחור ולהירגע בזמן שאחרים מטפלים בכל השאר. אנשי המקצוע מכינים כל מגש פירות זמן קצר לפני המשלוח על מנת להבטיח שהוא מגיע בשיא טריות וטעמו מדהים בדיוק כמו שהוא נראה.

עיצוב מגשי פירות – כיצד חותכים ומעצבים נכון קיווי?

אנחנו בטוחים שראיתם פרי קיווי חתוך לצורה פרחונית, ורעיון הצגת עיצוב מגשי פירות קל לביצוע והם נראים כל כך מדהימים. חלקית בגלל שהזרעים השחורים על רקע הבשר בצבע ירוק או זהב בפני עצמם כל כך יפים. אז איך לחתוך קיווי? הניחו את פרי הקיווי לאורך, שטוח על קרש החיתוך. בעזרת סכין קליפה חדה מחוררים את הקיווי בזווית באמצע הפרי. כשהסכין עוברת דרך הבשר, תוודאו שהיא פוגעת בתחתית קרש החיתוך בשביל שתדעו שהוא חתוך ישר. תעשו את אותו הדבר שוב, באותה זווית במרחק של כשני סנטימטרים זה מזה. המשיכו כך לאורך כל הדרך. לאחר שסיימתם סיבוב אחד, הופכים את הסכין וחותכים בזווית ההפוכה בין שני החתכים הראשוניים בכיוון ההפוך. בעצם מה שאתם עושים זה ליצור תבנית זיגזג מסביב לקיווי. לאחר שעשיתם זאת, תמשכו את שתי הקצוות זה מזה ותקבלו את פרח הקיווי שלכם. אתם יכולים כמעט לעשות את זה עבור כל פרי. ככל שהפרי גדול יותר, כך הסכין גדולה יותר. פירות עם חרצנים או אבנים, אתם יכולים פשוט לחתוך את הקצה העליון כדי ליצור את אותו אפקט.

 

אולי תרצו להוסיף להזמנה מגש פירות?לחצו כאן לפרטים

חייגו עכשיו להזמנה מהיום להיום!

:אנחנו מספקים גם

 

תפריט נגישות

X