עידוד לבידוד מגשי פירות

עידוד לבידוד מגשי פירות

פירות מסוימים מכילים הרבה מים, מה שעוזר לשמור על לחות כל הגוף. בעוד מים ישרים ופשוטים הם תמיד הטובים ביותר, אכילת יותר פירות יכולה לעזור לכם להגיע לדרישה היומית שלכם, בפרט אם אתם פשוט לא חובבים של דברים פשוטים. אבטיח הוא הבחירה המתבקשת, כפי ששמו מרמז. האם ידעתם שבתותים יש גם כתשעים ושניים אחוזים של תכולת מים? האשכולית מורכבת גם היא מכתשעים אחוזי מים. אפילו תפוחים הם אופציה טובה, עם כשמונים ושישה אחוזי מים. מוטב תעשו באם תקראו למן ההתחלה ועד לסיום דברינו, כי הם יידונו על – עידוד לבידוד מגשי פירות.

 

האם מתרחש עידוד לבידוד מגשי פירות בשל רדיקלים חופשיים?

אכן כן, מתרחש עידוד לבידוד מגשי פירות כי בכל הפירות יש נוגדי חמצון הנלחמים ברדיקלים חופשיים – אם אתם לא יודעים, רדיקלים חופשיים הם אטומים קטנים ומגעילים ובלתי יציבים שגורמים לכם להזדקן מהר יותר, לפגוע בתאים הבריאים שלכם ואפילו לגרום לסרטן. נוגדי חמצון הם חומרים שעוזרים להילחם בהם. בעוד שלכל הפירות יש אותם במידה מסוימת, לפי מחקרים רבים שנעשו בנושא זה, נמצא כי פירות בשלים עמוסים במיוחד בנוגדי חמצון. אכילה בריאה, מבחר של מגש פירות גולמיים ופירות יער על רקע לבן, מומלצים מאוד.

האם חל עידוד לבידוד מגשי פירות בשל עושר של סיבים?

ברור כי חל עידוד לבידוד מגשי פירות בשל עושר של סיבים, שעוזרים לשמור על כושר ובריאות – אחד היתרונות הגדולים ביותר של עידוד לבידוד מגשי פירות הוא כל הסיבים הבריאים שבהם. על פי מביני עניין, זה מסייע להפחית את רמות הכולסטרול בדם. זה, בתורו, חוזר לנקודה הראשונה – זה מוריד את הסיכון שלכם לחלות במחלות לב. סיבים חשובים גם למעיים בריאים. זה עוזר לשמור אתכם "רגילים", מה שיכול למנוע בעיות כמו למשל – עצירות, טחורים. מזונות עשירים בסיבים ודלים בקלוריות יכולים גם לעזור לכם לרדת במשקל או לחלופין לשמור עליו, וזאת משום שהם גורמים לכם להרגיש שובע זמן רב יותר. כמו כן, הם שולטים ברמת הסוכר בדם שלכם, מה ששוב עוזר לכם לאכול פחות זבל במהלך היום.

האם יש עידוד לבידוד מגשי פירות משום חומרי ההזנה?

מן הסתם, יש עידוד לבידוד מגשי פירות משום חומרי הזנה, ומספקים לגופכם ויטמינים ומינרלים – הגוף שלכם זקוק לכל כך הרבה ויטמינים ומינרלים שונים על מנת להישאר בריא ולהמשיך. חלק מאותם חומרים מזינים, כמו לדוגמה – סידן ואשלגן, חיוניים לחלוטין להישרדות שלכם. לצורך העניין – הלב שלכם זקוק גם לנתרן וגם לאשלגן בשביל להמשיך לשאוב. פירות כדוגמת – אבוקדו, תאנים, אפרסקים וקיווי עמוסים באשלגן.

אולי תרצו להוסיף להזמנה סלסלת פירות?לחצו כאן לפרטים

חייגו עכשיו להזמנה מהיום להיום!

:אנחנו מספקים גם

 

תפריט נגישות

X