עידוד לבידוד ולחיילים

עידוד לבידוד ולחיילים

כמעט את כל האלפבית של הוויטמינים ניתן למצוא בכל הפירות השונים. אותו דבר לגבי מינרלים. אלו חדשות נהדרות, בהתחשב בכך שלבני האדם בכל רחבי העולם יש לפחות מחסור בוויטמין אחד. לפי דעת מומחים, ברזל הוא המינרל מספר אחת שחסר לכם. פירות הדר הם מקור מצוין למינרל. תמשיכו לקרוא, כי כעת נדון בנושא חשוב, שהוא – עידוד לבידוד.

האם עידוד לבידוד יגרום לכם "לזהור"?

אוקי, אז לא במובן של "זוהר בחושך". זה יהיה מטורף, לא? ב"זוהר", אנחנו מתכוונים כי עידוד לבידוד עוזר לגרום לעור שלכם להיראות מפואר באופן חיובי. זוכרים את הרדיקלים החופשיים האלה שדיברנו עליהם בהרבה מאמרים? ובכן, הם ממלאים תפקיד מרכזי בהפיכתכם לזקנים פחות בחן. נוגדי החמצון בפירות עוזרים להילחם בכך, בעוד שתכולת המים מעניקה לחות לעור שלכם מבפנים החוצה. אולם מעבר לכך, פירות עם שומנים בריאים, כמו למשל – אבוקדו, יכולים בעצם לסייע במניעת נזקי השמש. כמובן, אתם עדיין צריכים לשים קרם הגנה, אך זה תמיד נחמד לקבל גיבוי קטן נוסף בכל הקשור למלחמה בקרני UV. פירות עשירים בוויטמין C גם נהדרים לעור שלכם, וזאת משום שהם עוזרים לגוף שלכם לייצר יותר קולגן.

האם עידוד לבידוד מגביר באמת את כוח המוח?

בעוד שכל הפירות הם מחזקים מוחיים גדולים, בהמשך לכמה מחקרים שנעשו בתחום, נמצא כי פירות יער מועילים במיוחד. לדברי החוקרים, עידוד לבידוד קיימות ראיות מדעיות חזקות לכך שלאכילת אוכמניות, תותים ופירות יער אחרים יש השפעות מועילות על המוח ועשויה לסייע במניעת אובדן זיכרון הקשור לגיל ולשינויים אחרים, מדווחים מדענים. אנחנו לא יודעים מה אתכם, אך אנחנו יכולים להשתמש בכל העזרה שאנחנו יכולים לקבל במחלקת הזיכרון.

האם עידוד לבידוד יגרום לכם להרגיש מלאים באנרגיה?

כפי שהוזכר קודם לכן, פירות עוזרים לייצב את רמת הסוכר בדם. כאשר הסוכר בדם שלכם קורס, זה לוקח את האנרגיה שלכם יחד אתו. הווה אומר – מעט מדי סוכר יכול לגרום לכם להרגיש מותשים באופן חיובי, וזה הגיוני מכיוון שכל תא בגופכם משתמש בו לאנרגיה. בעוד שסוכרים מעובדים המצויים בג'אנק פוד גורמים הרבה יותר נזק מתועלת, מעט ממנו בשילוב עם שאר אבות המזון המצויים בפירות דלי סוכר הם חיזוק אנרגיה טוב.

אולי תרצו להוסיף להזמנה עידוד לבידוד מגשי פירות?לחצו כאן לפרטים

חייגו עכשיו להזמנה מהיום להיום!

:אנחנו מספקים גם

 

תפריט נגישות

X