סירת פירות

סירת פירות העונה לחגיגה אמיתית

ילדים אוכלים כיום חטיפים מעובדים מאוד שהם דלים מבחינה תזונתית ומהווים איום על בריאותם העתידית. מוצרים אלה עמוסים בצבעים מלאכותיים, בטעמים, בסוכרים מזוקקים והם סופר עשירים בקלוריות. ילדים אוכלים יותר סוכרים מזוקקים מאי פעם. הנתונים הסטטיסטיים של מומחים לעניין מדאיגים. עד לשנת 2050, אחד מכל שלושה בני אדם יסבול מסוכרת. אתם יכולים לשפר ולשנות את זה באמצעות החלפת רבות מאפשרויות החטיפים הלא בריאות הללו לפירות ולמתכונים תוצרת בית. והיום נדבר על – סירת פירות.

האם סירת פירות תסייע לכם להתרחק ממזון מעובד?

אכילת יותר פירות טריים תעזור לכם להתרחק ממזון מעובד. סירת פירות מגיעה מהטבע ולא ממפעל. ככל שיהיה קרוב יותר לטבע, באופן הזה טוב יותר לבריאותכם. סירת פירות היא דלה בשומן, קלוריות באופן טבעי ויש לה רכיבים תזונתיים מרכזיים שילדכם זקוקים להם על מנת לגדול. פירות עוזרים להגן עליכם מפני מחלות.

האם סירת פירות מפחיתה את הסיכון של פיתוח מחלות?

ממש ככה, סירת פירות מפחיתה את הסיכון של פיתוח מחלות – אכילת פירות כל יום מורידה את הסיכון לכל כך הרבה מחלות, שקשה לרשום את כולן. בתור התחלה, על פי מנעד רב של מחקרים שבוצעו לפני כשני עשורים, נמצא כי אכילת פירות מורידה את הסיכון לפתח מחלות לב. משום שמחלות לב הן הרוצח מספר אחד בכל העולם, זה בהחלט יתרון גדול שעוזר לכולכם. כמו כן, נמצא כי אכילת פירות שלמים עשויה לסייע בהורדת הסיכון לפתח סוכרת מסוג 2. פירות יכולים גם לעזור לשלוט בלחץ הדם שלכם, להפחית את הסיכון לפתח סוגי סרטן מסוימים, ועוד הרבה יותר. כמה מחקרים ראשוניים קטנים יותר מצאו שזה עשוי אפילו לסייע במניעת מחלות עיניים מסוימות ולהדוף דמנציה. בשורה התחתונה, תאכלו יותר פירות ואתם פשוט עשויים לחיות חיים ארוכים ובריאים יותר.

האם סירת פירות תגרום לכם להיות חזקים יותר?

כחלק מתזונה בריאה כללית, סירת פירות יכולה באמת לעזור לחזק את העצמות והשרירים שלכם. בהמשך לשפע של מחקרים שנערכו בנושא זה, נמצא כי אכילת שזיפים מיובשים, במיוחד, יכולה לסייע במניעת אוסטאופורוזיס. פירות אחרים לבריאות העצמות כוללים למשל – אבוקדו, חמוציות ועגבניות. תרצו גם לנשנש פירות עשירים במגנזיום, שכן המינרל עוזר לגוף שלכם לספוג סידן. אלה כוללים כמו לדוגמה – בננות, רוב פירות היער (שחור, כחול ותותים), תאנים, אשכוליות ואפילו אבטיח. באשר לשרירים, היו מחקרים אשר מצאו כי ויטמין C יכול לעזור לכם לשמור על מסת שריר. אנחנו ממש לא חושבים שאנחנו צריכים להזכיר לכם שפירות פשוט עמוסים בוויטמין -C!

ניתן להזמין גם מגשי פירות בהרצליה או מגשי פירות מעוצבים

חייגו עכשיו להזמנה מהיום להיום!

:אנחנו מספקים גם

 

 

תפריט נגישות

X