משלוח פירות ליום הולדת

מחפשים משלוח פירות ליום הולדת?

 

אולי התבקשתם להביא מגש פירות טריים לאירוע שאליו הוזמנתם, או אולי אתם מתכננים להכין משלוח פירות ליום הולדת לבילוי משלכם. מגשי פירות הם רעיונות מצוינים לאוכל ללוות ארוחות ערב ברביקיו חיצוניות ופיקניקים. ו…לא לשכוח את מטבל הפירות. הכנת סידור פירות משלכם עדיפה בהרבה על רכישת מגש פירות בחנות. לא רק שהכנת מגש פירות משלכם תהיה זולה יותר, היא תהיה טרייה יותר ואיכותית יותר, ותוכלו לבחור איזה פירות שתרצו לכלול ובכמה זנים שונים של פירות אתם הולכים להשתמש.

 

איזה הכנות יש לעשות לשם הכנת משלוח מגש פירות ליום הולדת?

הדבר הראשון שאתם צריכים לשקול הוא בערך כמה אנשים מגש פירות ליום הולדת צריך להגיש. זה יקבע את גודל מגש הפירות שבו תשתמשו. לאחר מכן, עליכם להחליט אם אתם רוצים להשתמש במגש שנרכש בחנות, או לחלופין במגש פלסטיק משלכם עם תאים מוכנים לפירות השונים , או מגש פירות לחגיגה אלגנטי יותר מקרמיקה. בכל מגש שתבחרו למצגת, תצטרכו להצטייד במכסה או בניילון כדי לשמור אותו מכוסה עד להגשה. בכל סוג של מגש שתבחרו, תוודאו שיש לו "שפה" גדולה מספיק או קצה סביבו כדי לתפוס את כל מיצי הפירות הבורחים. זה חשוב במיוחד אם אתם מביאים את המגש למקום אחר. היינו מציע שסוג המגש שבו אתם משתמשים יהיה תלוי באירוע. אם אתם מכינים מגש פירות ליום הולדת לאירוע רשמי יותר, משרתים פחות אנשים, שבו אתם גם משתמשים בכלי אוכל טובים וכולי, אולי כדאי להשתמש במגש מהודר. יחד עם זאת, עבור רוב האירועים, מגש חד פעמי מפלסטיק, או מגש פירות מפלסטיק אחר הוא הבחירה הטובה ביותר שלכם. אם אתם מכינים מגשי פירות מרובים לאירועים כמו למשל – חתונות, ימי נישואין, סיום לימודים וכיוצא בזאת, אנחנו ממליצים לרכוש את המגש החד פעמי ולעשות את כולם זהים זה לזה.

מה לעשות אם אין ברשותכם מגש פירות ייעודי?

אם אין לכם מגש פירות ליום הולדת מיוחד לשימוש, תוכלו להשתמש בקלות במגש הגשה רגיל. ניתן להשתמש במגש כפי שהוא, או לכסות בנייר אלומיניום, כיסוי פלסטיק חד פעמי לשולחן פלסטיק, או לכסות באריזת מתנה, ולאחר מכן לכסות בניילון שקוף. באופן אישי, אם מבקשים מאתנו להביא פלטת אוכל לאירוע, אנחנו אוהבים להשתמש במגש חד פעמי על מנת שביציאה מהאירוח, אנחנו לא צריכים לבקש את המגש שלנו לקחת אתנו הביתה.

 

עכשיו להזמנה מהיום להיום!

:אנחנו מספקים גם

 

 

תפריט נגישות

X