משלוחי פירות

משלוחי פירות חתוכים לחגיגה מושלמת

משלוחי פירות למשרד שלכם באופן קבוע מועילים הן לסביבה משום שהדבר מפסיק את נסיעת צוות העובדים אל החנות וממנה על מנת לרכוש חטיפים בשל הסיבה שיש לעובדים פירות טריים על השולחן שלהם. באופן הזה שזה ייצור פחות תנועה על הכביש וגם פחות הסחות דעת לצוות הנכנס ומחוצה לו במהלך היום. טוב תעשו באם תגיעו למסקנה שאתם ממש לא מסתפקים בדברי הפתיח שלנו, אלא שאתם מחליטים לקרוא את המאמר שלפניכם למן ראשיתו ועד לתומו, כי בו נדסקס על – משלוחי פירות.

האם ביכולתם של משלוחי פירות להגביר את הפרודוקטיביות?

פרי בסך הכול מגביר את הפרודוקטיביות, האנרגיה והרווחה. ידוע כי אספקת פירות טריים לשולחנות העובדים, על ידי משלוחי פירות, מעלה את התפוקה שלהם ביותר מעשרה אחוזים ומסייעת ומעודדת אותם לשמור על אורח חיים בריא יותר בעבודה ומחוצה לה. הצעה לעובדים חטיפים בריאים גם מעודדת אותם לאכול ארוחת צהריים בריאה מה שגורם להם להרגיש יותר חיוביים וטובים יותר בעצמם בהשוואה לשוקולד ולארוחת צהריים לא בריאה. מתן משלוחי פירות לעובדים בכל יום גורם להם להרגיש כמו אנשי צוות מוערכים, מה שבדרך כלל יגרום להם ליום פרודוקטיבי יותר עם גישה חיובית.

מדוע משלוחי פירות כה רצויים?

משלוחי פירות מהווים הטבה לצוות העובדים בתג מחיר נמוך. קבלת פירות כל יום או כל שבוע היא יתרון ענקי לצוות העובדים מכיוון שזה גורם לעובדים להרגיש כמו חברי צוות מוערכים, אך זה גם טוב לרמות האנרגיה שלהם ולרווחתם ולכן הוא כלי טוב למעסיקים, שכן לא עולה להם כמות עצומה של כסף, ולעובדים ככל שהם מרגישים מוערכים ובריאים יותר, ואם הם מרגישים מוערכים ובריאים יותר תהיה לכך השפעה על עומס העבודה שלהם שממנה ייהנו המעסיק והעובד. לא רק שהפרי טעים, כי אם שהוא גם נראה נפלא במשרד. משלוחי פירות מביא צבע ונראה מסביר פנים כשאתם נכנסים למשרד לעבודת היום שלכם. כשהנהגים של חברות המשלוחים מנוסים, הם שמחים לארוז את הפירות של העובדים לתוך הקערות כדי לוודא שהם מוצגים בצורה הטובה ביותר. ראשית כל, כדי לוודא שאף אחד מהפרי לא יפגע ופגום, אבל גם כדי להיראות יפהפה שיעשה לכם חשק לאכול .

חייגו עכשיו להזמנה מהיום להיום!

:אנחנו מספקים גם

 

 

תפריט נגישות

X