מגש פירות קופון

מגש פירות קופון לאירוע מושלם

 

היתרונות הבריאותיים השונים של מגש פירות קופון הם אחת הסיבות לכך שבני האדם אוהבים לאכול ממנו. בעיקר נשים שנמצאות בתוכנית דיאטה, יעדיפו לצרוך את המגש הזה ולא ארוחה כבדה. זה נובע מתכולת הפרי שעשירה בסיבים ויכולה לעזור לבטן מלאה אבל עם פחות קלוריות בתוכה. לכן, זהו סוג הקינוח המועדף ואפילו ארוחת בוקר עבור עמים מסוימים. מגש פירות קופון הוא מאכל נפוץ במדינות רבות. זה מפורסם לפעמים גם כקוקטיילים של פירות. ברם, לכל מדינה תהיה גרסה משלה של מגש פירות קופון. כמו באסיה, בדרך כלל המגש יכול להכיל פירות חמצמצים עם כמה ירקות ופירות מקומיים. אך במערב, המגשים מכילים סוגים רבים של פירות יער ושימוש בשמן זית כרטבים. מכיוון שכך, התוכן במגש פירות עשוי להשתנות בהתאם למדינה.

 

האם מגש פירות קופון מציע מקור עשיר של סיבים?

מגש פירות קופון מפורסם עם תכולת סיבים גבוהה בתוכו. כמו למשל – פפאיה או תפוח, שיכולים להביא מקור טוב של סיבים למערכת העיכול. מכיוון שכך, זאת הבחירה הנכונה לצריכה יום יומית. אלו אותם יתרונות בריאותיים של קינואה לארוחת בוקר שגם הם מקור טוב לסיבים.

מה היא תכולת הרכיבים התזונתיים שיש במגש פירות קופון?

בדרך כלל, החומר התזונתי בתוך מגש פירות קופון יכיל ויטמינים ומינרלים רבים. מגש פירות קופון יכיל בדרך כלל ויטמין A, B, C ו-D גבוהים. זאת מאחר והפירות הם מקור טוב לוויטמינים שונים.  תפוח, זה הפרי הנפוץ שעל פי רוב בתוך מגש פירות. פרי זה הוא מקור גבוה של נוגדי חמצון וויטמין A בתוספת ויטמין C. לכן, ישנם יתרונות רבים שיכולים להגיע דרך פרי זה. פירות יער, ישנם פירות יער שונים שיכולים לכלול בתוך מגש הפירות. כמו לדוגמה – פירות יער כחולים, פירות יער זהובים, ועוד רבים. גרגרי יער זה מכילים בדרך כלל ויטמין C גבוה אשר טוב לשמירה על גוף בריא. כתום, זה הפרי האהוב על רוב האנשים והילדים. לכן, מגש פירות מסוים יכול להכיל פרי כתום העשיר בוויטמין C. אננס, שיכול להביא תחושה של טעמו חמוץ מתוק. יתר על כן, הוא מכיל ויטמינים רבים כולל ויטמין C וויטמין B12. פפאיה, עשירה אם בסיבים ומפורסמת עם התוכן העצום של ויטמין A.

 מגשי פירות/סושי פירות לרוב אינם גם יקרים במחיר. מגש האירוח עם פירות הוא בדיוק כל השדרוג שאתם צריכים לאירוע במחיר משתלם ולא יקר. תחשבו רק  איזה טעם מגוון ומענג יהיה עם המגשים – זו בחירה מעולה של לקוחות לתחום האירועים. זה בהחלט קינוח נהדר ומתוק מושלם בכל חגיגה, זו תוספת מושלמת לכל אירוע שרק יוסיף להנאה לחגיגה המשמחת שלכם.

התקשרו עכשיו להזמנה מהיום להיום!

 

:אנחנו מספקים גם

 

 

קיאק פירות 100 ס"מ-פרי השחר

 

מחפשים קיאק פירות?

 

מחפשים סלסלאות שוקולד ?

תפריט נגישות

X