מגש פירות לכל מסיבה

מגש פירות לכל מסיבה ההצגה הכי שווה!

מגש פירות היא מגש הגשה ועליו מוצגים סוגים שונים של פירות חתוכים. זהו מרכיב פופולרי במזנוני ארוחת בוקר, מסיבות, או כל סוג של אירוע שבו מוגשים חטיפים או מתאבנים. מגש פירות קל להכנה וזאת אופציה בריאה שטובה לבני אדם רבים, גם לאלה שיש להם הגבלות תזונתיות מסוימות. ישנן מספר דרכים שונות להכין מגש טעים ואטרקטיבי, וניתן להתאים אותו לחלוטין לטעמים שונים.

 

איך צריך להכין מגש פירות?

כשמכינים מגש פירות, הפרי צריך להיות טרי ובשל ככל האפשר, במיוחד אם הוא ייאכל באותו היום. אנשים רבים מנסים לבחור תערובת טובה של לא רק סוגים שונים של פירות, כי אם גם צבעים רבים ושונים, מה שיגרום למגש להיראות מעניין ודקורטיבי יותר. כמו למשל – תותים, ענבים ירוקים, אננס ומזון הם לא רק זנים טעימים של פירות, אלא גם זני צבע. ניתן להוסיף קערה קטנה של אוכמניות לתוספת צבע. פירות פופולריים אחרים למגשי פירות כוללים כמו לדוגמה – מנגו, מלון טל דבש ואבטיח, כמו גם קיווי. כמובן, אין חוקים, ובחירת פירות אקזוטיים או עונתיים יכולה להוסיף גיוון גם כן.

מה הקשר בין יצירתיות לבין מגש פירות במסיבה שלך?

למרות שהנפוץ ביותר פשוט לסדר את הפירות החתוכים על מגש חתך, מגש פירות/סושי פירות עשוי להיות מוצג גם בצורה יצירתית. יש אנשים שמחללים אבטיח או אננס ומגישים חתיכת פרי ב"קערה" הזו. אחרים עשויים להשאיר את האננס שלם, או לשמור את החלק העליון ברגע שהוא נחתך, ולהשאיר אותו כחלק מרכזי על המגש. אנשים מסוימים עשויים להוסיף פירות יבשים או אגוזים למגש הפירות כדי להוסיף אפשרויות חטיפים נוספות; רק הקפידו להבהיר שיש אגוזים כלולים במגש אם אלרגיות מעוררות דאגה.

כיצד מגישים מגש פירות למסיבות?

כמובן, אפשר גם להזמין מגש פירות קטן בחנויות או באינטרנט, אם כי מגש פירות בדרך כלל יהיה יקר הרבה יותר מאשר פשוט להכין אחד בבית. כשהוא מוגש, יש להגיש אותו עם מפיות או צלחות קטנות, כמו גם מזלגות קינוחים כדי שאנשים לא יצטרכו להשתמש בידיים כדי לאכול. מגש פירות הוא אפשרות פופולרית לאירועים מסוימים, ואלה יכולים לכלול גם פריטים מצופים בשוקולד. הם מהווים מתנה משותפת להחלמה.

התקשרו עכשיו להזמנה מהיום להיום!

:אנחנו מספקים גם

קיאק פירות 100 ס"מ-פרי השחר

 

מחפשים קיאק פירות?

 

מחפשים סלסלאות שוקולד ?

תפריט נגישות

X