מגש פירות ליום הולדת

מגש פירות ליום הולדת

נכון לשמו, מגש פירות ליום הולדת הוא אפי. המגש המדהים הזה עמוס בפירות תוססים, טעימים ובריאים, אבל מה שבאמת הופך אותו למושך הוא מטבל השוקולד אתו הוא מוגש. אתם יכולים להכין את גנאש השוקולד עם שוקולד מריר, קפה, שמנת כבדה, תמצית וניל ומלח על מנת לעורר את בלוטות הטעם שלכם בכל ביס וביס.

 

כיצד יש להכין מגש פירות ליום הולדת?

הכינו את מגש פירות ליום הולדת המושך את העין באמצעות חותכני עוגיות, כדור מלון וסכין חדה כדי לחתוך מגוון פירות לצורות וגדלים שונים. מסדרים אותם על מגש והוסיפו אותם בפרחים אכילים כדי ליצור יצירת אמנות מוחלטת. אתם יכולים לחקור וריאציות ותחליפים של מתכונים הכלולים במתכון כדי להתאים אותו לפי הטעם וההעדפות הבריאותיות שלכם. מגש פירות ליום הולדת שאי אפשר לעמוד בפניו יהווה שואוסטופר בכל אירוע. על מנת להכין מגש פירות ליום הולדת, פשוט הניחו מבחר של פירות בצבעי הקשת כמו למשל – פירות יער, ענבים, תפוחים, אבטיחים, פירות דרקון וקיווי סביב קערות המטבל והוסיפו אותם עם כמה עלי נענע טריים. אתם יכולים גם להגיש אותו עם לוח שרקוטרי גבינה או קינוח כדי להרשים את האורחים שלכם. מגש פירות ליום הולדת המזמין הזה הוא החטיף המושלם לבולמוס, בתנאי שהשתמשתם בפירות הנכונים. ככלל אצבע, כדאי לחפש פירות עונתיים טריים ובשלים מכיוון שהם מציעים את הטעמים והמרקמים הטובים ביותר למגש. מקשטים אותו עם ענפי נענע ומגישים עם מטבל הפירות האהוב עליך כדי ליהנות.

מה כל כך מייחד מגש פירות ליום הולדת קייצי ביחד עם מטבל יוגורט?

אתם לא יכולים לנצח מגש פירות ליום הולדת קיץ טריים ועסיסיים בימי הקיץ החמים. חיו מחדש את ימי הקיץ היקרים שלכם עם מתכון מגש פירות מדהים זה. השתמשו בפירות בנושא קיץ כמו לדוגמה – אבטיח, אננס ותותים, וחתכו אותם בצורות הרצויות הקלות לאיסוף להגשה עם מטבל שמנת של יוגורט. כמו כן, אתם יכולים לבחור בפירות חתוכים מראש כדי להפוך את העבודה שלכם להרבה יותר קלה.

האם מגש פירות ליום הולדת טרופיים מוצא חן בעינכם?

מגש פירות ליום הולדת טרופיים זה חגיגה לחושים. הוא עשוי עם הרבה פירות טרופיים כדוגמת – אננס, מנגו, תותים, פסיפלורה, תפוזים וקיווי, כולם חתוכים בקפידה ומסודרים על מגש. הגישו אותו עם מטבל יוגורט קוקוס פשוט כדי להחדיר טעמים בכל ביס.

התקשרו עכשיו להזמנה מהיום להיום!

:אנחנו מספקים גם

תפריט נגישות

X