מגש פירות לאירוע חשוב !

מגש פירות לאירוע שחשוב לכם!

עם הפירות הצבעוניים מ-א' עד ת' בחוץ – מתפוחים ועד ענבי זינפנדל – כנראה שלא קשה לנקוב באחת מהסוכריות של הטבע שהיא הפייבוריט האישי שלכם. לא רק כי מגשי פירות טעימים, כי אם שהם גם עמוסים בוויטמינים, במינרלים ובסיבים, מה שהופך אותם לפינוק המתוק הבריא ביותר בסביבה.

מה הן ההמלצות לצריכה של מגש פירות?

מומחים ממליצים לאכול 1 1/2 עד 2 כוסות פירות ליום. ולמרות שרובכם בטח יגידו שאתם נהנים מקבוצת האוכל הזאת, אתם לא בהכרח מגיעים ליעד הזה. לפי דיווחים מהימנים, רק אחד מכל עשרה בני אדם מקבלים מספיק פירות או ירקות מדי יום.

האם ביכולתם של מגש פירות להפחית דלקות?

התרכובות התזונתיות שנותנות לפירות את צבעיהם הן על פי רוב גם נוגדי חמצון – החומרים הנלחמים ברדיקלים חופשיים המפחיתים דלקת. כמעט כל מגש פירות לאירוע חשוב מכילים נוגדי חמצון, אך חלק מן מגש פירות לאירוע חשוב ! הם תחנות כוח אמתיות. פירות יער עשירים בנוגדי חמצון, המסייעים בהפחתת דלקת, ולכן הם יהיו ההמלצה העליונה שלנו. פירות הדר כמו למשל – תפוזים גם מועילים.

האם מגש פירות מסייעים במיגור מחלות כרוניות?

כאשר אתם מפחיתים את הדלקת המערכתית באמצעות אכילת פירות מדי יום, אתם נהנים מיתרונות מדהימים נוספים בתהליך – כולל הפחתת הסיכון שלכם לחלות בכמה מחלות כרוניות. מגשי פירות לאירוע חשוב מלאים בוויטמינים, במינרלים, בנוגדי חמצון ובפיטונוטריינטים הפועלים יחד בגוף על מנת להגביר את המערכת החיסונית שלכם . אכילת פירות מדי יום מספקת לגוף שלכם את ההשפעות המגנות של חומרים מזינים אלו, שיכולות להפחית את הסיכון למחלות לב ולשבץ מוחי, להפחית את לחץ הדם, ואפילו למנוע סוגים מסוימים של סרטן.

האם מגש פירות מעודדים מעיים בריאים?

קיום מיקרוביום מעיים משגשג נקשר לכל דבר, החל בסיכון מופחת לסוכרת מסוג 2 ועד לבריאות נפשית טובה יותר. פירות יכולים למלא תפקיד חשוב בשמירה על מערכת העיכול שלכם מאושרת ובריאה. מגש פירות ליום הולדת הם מקור נפלא לסיבים תזונתיים, שעוזרים לכם לשמור על מעיים בריאים ומונעים בעיות עיכול כמו לדוגמה – עצירות. הסיבים בפרי גם עוזרים לכם להרגיש שבעים יותר זמן רב יותר, הופכים את העיכול ליעיל יותר, ועוזרים לתרום לחיידקים טובים במעיים שלכם, החיוניים לעיכול תקין.

אולי תרצו להוסיף להזמנה מגשי מתוקים?לחצו כאן לפרטים

 

חייגו עכשיו להזמנה מהיום להיום!

:אנחנו מספקים גם

 

 

תפריט נגישות

X