מגש פירות חורף

מגש פירות חורף

בלי קשר לשילוב של פירות החורף שאתם משתמשים בסלט הפירות הטרי הזה, איכשהו, הוא תמיד יוצא נהדר. תדעו שאתם תמיד יכולים לבצע תחליפים על סמך העדפות אישיות וזמינות התוצרת הטרייה מחנות הפירות המקומית שלכם. תמשיכו לקרוא עוד על – מגש פירות חורף.

 

האם מגש פירות חורף שיש בו תפוזים מגביר את המינון הגבוה של ויטמין C, או לחלופין אשכולית שנלחמת במחלת הסרטן?

לפי דעת מומחים, מגש פירות חורף, שיש בו תפוזים, כלומר – תפוז אחד מכיל כמעט 82 מ"ג של ויטמין C, מה שהופך אותו למקור נהדר לוויטמין. אבל הימנעו מלהכניס מיץ פירות לדבר האמתי. עדיף לאכול את הפרי בשלמותו משום שמיץ מכיל על פי רוב תוספת סוכר ומוציא כמה מרכיבים תזונתיים מרכזיים כמו למשל – סיבים. תפוז הוא מקור טוב לסיבים, עם 3.6 גרם, כך שלא תרצו לפספס בו. טיפ מאתנו – אם אתם לא חובבי תפוזים, תנסו קלמנטינות , אשר דומות מבחינה תזונתית . אשכולית היא מקור מצוין נוסף לוויטמין C – חצי מאשכולית גולמית מכילה 43.7 מ"ג. האשכולית מכילה גם ליקופן, בעל תכונות נוגדות חמצון ועשוי לסייע בהפחתת הסיכון לסוגים מסוימים של סרטן, בעיקר סרטן הערמונית.

האם מגש פירות חורף מסוגל לחזק את העצמות ולספק חיזוק מפתיע של ויטמין סי?

אכן, מגש פירות חורף מסוגל לחזק את העצמות ולספק חיזוק מפתיע של ויטמין סי – כוס אחת מהפרי האדום החגיגי הזה היא מקור מצוין לסיבים (7 גרם) ומהווה מקור טוב לויטמין . כמו כן, הרימון עשיר בוויטמין K, עם 28.7 מק"ג בכוס אחת. ויטמין K תורם לקרישת הדם ומקדם עצמות בריאות בגוף. קיווי למקור מפתיע של ויטמין C – פרי קיווי אחד מכיל 56 מ"ג של ויטמין C, מה שהופך אותו למקור מצוין לוויטמין. אנחנו ממליצים ליהנות מקיווי עם ארוחת הבוקר. זו דרך נהדרת להמריץ את הוויטמין C שלכם ולהתחיל לתדלק את החסינות שלכם כבר מתחילת היום. קיווי הוא גם מקור מצוין לוויטמין K, עם 30.2 מק"ג בפרי אחד. עובדה מהנה היא שאתם יכולים ליהנות מהפרי הזה עם הקליפה, בניגוד למה שנהוג לחשוב. אולי תרצו על מנת להגביר את ההטבות הבריאותיות עוד יותר –  העור מגביר את תכולת הסיבים שלו בחמישים אחוזים, פשוט עצום.

התקשרו עכשיו להזמנה מהיום להיום!

:אנחנו מספקים גם

תפריט נגישות

X