מגשי פירות מעוצבים

מגשי פירות מעוצבים על ידי השף ניר דהן!

מתן מגשי פירות מעוצבים לעובדים במקום העבודה עשוי להישמע כמו מחווה פשוטה של ​​רצון טוב. אך יש לפעולה זאת עוד יתרונות רבים שהם יתרונות גם לכוח העבודה וגם לבית העסק. המשיכו לקרוא בשקיקה עד סוף המאמר הנ"ל, כי בו ננתח לעומק את התחום של – מגשי פירות מעוצבים.

האם מגשי פירות מעוצבים עוזרים לבריאות העובדים?

על ידי מתן מגשי פירות מעוצבים לעובדים במקום העבודה, בתי עסק למעשה מקלים על העובדים שלהם לבחור אפשרויות בריאות. בנוסף לכך, מגשי פירות מעוצבים במקום העבודה הם סימן גלוי לכך שהארגון מעריך ותומך באורחות חיים בריאים, שיכולים להגביר את המורל ואת שביעות הרצון של העובדים. הודות למגשי פירות במשרד, העובדים צריכים רק להושיט יד לבננה במקום לקחת הפסקה כדי לבקר במכונה האוטומטית.

האם נתינת מגשי פירות מעוצבים לעובדים משמעותה פחות לקיחת ימי מחלה?

אכן כן, נתינת מגשי פירות קטנים מעוצבים לעובדים משמעותה פחות לקיחת ימי מחלה – סביבות עבודה ידועות לשמצה כמסייעות בהפצת מחלות. ככל שיותר עובדים יצטננו ויחלו בשפעת במקום העבודה, באופן הזה העובדים יהיו פחות פרודוקטיביים. ואכן, בחודשי עונת החורף, מקובל לראות את אנשי כוח העבודה לוקחים ימי מחלה. ברור שזה מפריע לחברה שלכם. אך באמצעות שימוש במגשי פירות מעוצבים בלבד במקום העבודה, אתם למעשה יכולים לעזור למנוע מהעובדים לחלות. לפירות יש מנעד נרחב של סגולות בריאותיות. מגשי פירות מעוצבים עמוסים בוויטמינים, במינרלים, בסיבים ובנוגדי חמצון המחזקים את המערכת החיסונית על מנת לשמור על בני אדם בריאים וחזקים יותר. מגשי פירות מעוצבים יכולים אפילו לסייע במניעת מחלות כרוניות, כמו למשל – סוכרת, מחלות לב וכלי דם וסוגים מסוימים של סרטן.

האם מגשי פירות מעוצבים מספקים אנרגיה לעובדים?

ברור כי מגשי פירות מעוצבים מספקים יותר אנרגיה לעובדים – קפה עשוי להיות הבחירה המועדפת על עובדים רבים שרוצים להגביר את רמות האנרגיה שלהם. אך האם ידעתם שתפוח למעשה נותן לכם יותר אנרגיה מכוס קפה? מגשי פירות מעוצבים מספקים לבני האדם מקור שאין שני לו של אנרגיה טבעית, אז כאשר מתרחש השפל של אמצע אחר הצהריים בעבודה, החליפו את הקפאין או חפיסת השוקולד שלכם לבחירה בריאה יותר. באמצעות אכילת פירות, תהיה לכם ולעובדים שלכם יותר אנרגיה להתמקד במשימה שלפניכם. בהתאם להמון מחקרים שנערכו בנושא, נמצא שאשכוליות, שתפוזים ושפירות יער טובים במיוחד כדי לעזור לאנשים להישאר ממוקדים נפשית.

אולי תרצו להוסיף להזמנה מגשי מתוקים?לחצו כאן לפרטים

 

חייגו עכשיו להזמנה מהיום להיום!

:אנחנו מספקים גם

 

 

תפריט נגישות

X