מגשי פירות מחירים

מגשי פירות מחירים מיוחדים לחגים!

מגשי פירות ניתן למצוא בחלק התוצרת במכולת המקומית שלכם. מגשי פירות מחירים יהיו תלויים באיזה פרי כלול, כמה יתווסף, ומאיפה אתם קונים הכול.

מה הם מגשי פירות מחירים בכללי?

זוהי טעות שכיחה לחשוב כי מגשי פירות מחירים הוא בשמיים. אתם יכולים למצוא סוגים של חנויות מכולת ארוזים מראש בחלק התוצרת שלכם במחיר נמוך של כמה עשרות ₪, בעוד שסדר אכילה מוגזם עשוי להכניס אתכם לסביבות של בין מאה ₪ לבין ארבע מאות וחמישים ₪, אם לא יותר.  אומנם נקבנו במחיר של מגשי פירות, אבל מגשי פירות מחירים יכולים להגיע גם לתג המחיר של אלף ₪. מה הסיבה לטווח המחירים הזה? כמו שאין שני תפוחים זהים, גם במקרה של מגשי פירות מחירים יש שוני ומנעד נרחב שכוללים לא מעט פרמטרים שעשויים להשפיע על מגשי פירות מחירים. כמו למשל – גודלו של המגש – ככל שהמגש יותר גדול באופן הזה הוא עמוס וגדוש יותר בפירות, וכך העלות שלו עולה. כגון – מגש בגודל של שלושים סנטימטרים יתומחר במאה ותשעים ₪, מגש בגודל של שלושים וחמישה סנטימטרים יתומחר במאתיים ושמונים וחמישה ₪, מגש בגודל של ארבעים סנטימטרים יתומחר כבר בשלוש מאות ושמונים ₪ וקיאק פירות באורך של מטר יכול להגיע לסביבות אלף ₪.  מגשי פירות הולכים מצוין גם עם בקבוק יין, שמפניה או קופסת שוקולדים, אך בדרך כלל מגשי פירות לא יהיו כלולים במחיר וידרשו תוספות, כמו לדוגמה – בקבוק שתייה אלכוהולי לרבות – יין או שמפניה יוסיף בין שבעים ₪ לבין מאה ועשרים ₪ להזמנה; קופסת שוקולדים או מתוקים אחרים נוספים יעלו בין ארבעים וחמישה ₪ לבין מאה ושלושים ₪, בהתאם לכמות והאיכות. משלוח – אם תרצו שמגש הפירות יגיע אליכם במקום שאתם תצטרכו ללכת לאסוף אותו – זה אפשרי אך ידרוש תוספת מחיר על המשלוח. מחיר המשלוח נקבע בהתאם למיקום שלכם ביחס למקום ממנו הזמנתם את מגש הפירות וינוע בממוצע בין שלושים ₪ לבין חמישים ₪, אבל הוא יכול להגיע גם לשבעים ₪ או לתשעים וחמישה ₪ למשלוח אם מדובר באוזרים מרוחקים יותר.

איזה דוגמאות כדאי שתכירו של מגשי פירות מחירים?

לעתים טווח מגשי פירות לאירועים מחירים שלא כולל את כל העלויות הנלוות לא אומר לכם יותר מדי. אז מומלץ לעשות סדר – הנה כמה דוגמאות למחירי מגשי פירות שיתנו לכם פרספקטיבה טובה יותר – מגש פירות בקוטר של שלושים וחמישה סנטימטרים עולה מאתיים שמונים וחמישה ₪. תוספת של שש יחידות שוקולד פרלינים בשווי ארבעים ₪. תוספת משלוח בשווי חמישים ₪. סך הכול מגשי פירות מחירים – שלוש מאות ושמוניםכולל מע"מ.

אולי תרצו להוסיף להזמנה מגשי מתוקים?לחצו כאן לפרטים

 

חייגו עכשיו להזמנה מהיום להיום!

:אנחנו מספקים גם

 

 

תפריט נגישות

X