מגשי פירות זולים לכל מסיבה חשובה

מגשי פירות זולים לכל מסיבה חשובה

הסיבים בתוך מגשי פירות זולים גורפים את כל הפסולת התזונתית לתוך המעיים, ומקדמים את בריאות המעיים. זה מסמל שהשגשוג של מיקרואורגניזמים מזיקים הופסק. העור בריא כאשר שאר הגוף בריא. סיבים גם מקדמים את הצמיחה של חיידקים מועילים המסייעים בספיגת חומרים מזינים לזרם הדם ובכל הגוף, כולל העור.

האם מגשי פירות זולים מספקים רמות אנרגיה גבוהות?

אכן כן, פירות זולים מספקים רמות אנרגיה גבוהות – פחמימות הן מקור האנרגיה העיקרי של הגוף. צריכת פירות עשירים בפחמימות שומרת על אדם פעיל ומחזירה את רמות הגליקוגן. בנוסף לכך, פירות מכילים פחמימות פשוטות שהגוף הופך במהירות לגלוקוז, ומספקות לכם פרץ של אנרגיה. פירות מעודדים אנרגיה כוללים למשל – תפוח, בננה, מנגו, פפאיה, אבטיח ותפוז.

האם מגשי פירות זולים מכילים תכולה גבוהה של חומצה פולית?

ברור כי פירות זולים מכילים תכולה גבוהה של חומצה פולית – חומצה פולית טבעית נספגת בקלות רבה יותר בגוף האדם מאשר חומצה פולית, אבל ניתן להשיג את כל הפולאט הנדרש ממזונות, בעיקר מפירות. חומצה פולית מסייעת להריון בריא, מונעת מומים מולדים ומפחיתה את הסיכון למחלות לב. פירות הדר, אבוקדו, בננה ופפאיה הם פירות מסוימים שיש בהם תכולת חומצה פולית גבוהה.

האם יש במגשי פירות זולים הרבה נוגדי חמצון, מינרלים וויטמינים שדרושים לצריכה יום יומית?

מן הסתם, יש בתוך פירות זולים הרבה נוגדי חמצון, הוויטמינים והמינרלים שדרושים לצריכה היום יומית –  הרבה ויטמינים ומינרלים חיוניים נמצאים בפירות, המועילים לבריאות שלכם. רכיבי התזונה החשובים ביותר הם ויטמינים A, C ו-E, אבץ, זרחן, מגנזיום וחומצה פולית. ויטמינים ומינרלים הם חומרים מזינים נחשבים מאוד בשל התפקידים הרבים שלהם בגוף, במיוחד כאשר הם עובדים יחד. הם מסייעים בתיקון העצמות, בריפוי פצעים ובחיזוק המערכת החיסונית. בנוסף לכך, פירות מתקנים נזקים לתא ומזון הופך לאנרגיה. תפוחים, שזיפים, אגסים, מלונים, מנגו, פפאיה, אננס, רימון, בננות ופירות הדר הם כמה פירות מזינים מאוד שניתן לשלב בסלט פירות. נוגדי חמצון המצויים בפירות יכולים לעזור להגן על העור מפני נזק תאי. הם מסייעים בשמירה על הזוהר הטבעי של העור. נוגדי חמצון יכולים גם לסייע בשמירה על גוון עור אחיד ועור רך. נוגדי חמצון ניתן למצוא במגוון מזונות כמו אוכמניות, פפאיה, אפרסקים, פטל, תותים, תאנים, דובדבנים, אגסים, גויאבה, תפוזים, משמשים ועגבניות.

אולי תרצו להוסיף להזמנה מגשי מתוקים?לחצו כאן לפרטים

 

חייגו עכשיו להזמנה מהיום להיום!

:אנחנו מספקים גם

 

 

תפריט נגישות

X