מארז פירות משלוח

מארז פירות משלוח לאירוע/כנס/מסיבה/ברית

 

כיום יש הרבה אפשרויות של מארז פירות משלוח מסודר בצורה אמנותית, על מנת להפתיע את כולם ברשימה שלכם. במיוחד בסביבות החגים, מארז פירות משלוח מהווה אלטרנטיבה בריאה למתוקים, לחטיפים מלוחים ולשאר קלסיקות חג. אם אתם מרגישים יותר מפנקים, יחד עם זאת, תבחרו מארז פירות מלא לא רק בפירות טריים, כי אם גם בגבינות, שוקולדים ושאר מוצרי גורמה, על מנת לבדוק את כל התוצרת. החלק הכי טוב? מארז פירות משלוח ניתן לשיתוף. הנמען שלכם יכול ליהנות מאותה הרגשה טובה של הענקת מתנות כאשר הוא חולק את מארז הפירות שלו עם בני משפחה, חברים או עמיתים לעבודה. זה win-win.

 

מה עומד מאחורי מארז פירות משלוח?

מימי הולדת ועד מסיבות חג, אין באמת אירוע שבו פירות טריים אינם המתנה האופטימלית. במקום להעמיס את ביתו של היקר לכם, או לחלופין לתת לו מתנה שלעולם לא ישתמש בה, מארז פירות משלוח פונה לכל חמשת החושים, בשביל ליצור חוויית הענקת מתנות ייחודית באמת. גם אם אתם לא חוגגים ביחד, מארז פירות משלוח הוא מתנה מצוינת. הטעמים משתנים, אבל מארז פירות נועד שייהנו מהרגע. לא תצטרכו לדאוג לגבי ההתאמה או החזרה של המתנה, ואתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שמקבל המתנה יזכור את המתנה שלכם לטווח הארוך.

למה מארז פירות משלוח נשמע הגיוני בתקופה מאתגרת שכזאת?

בתקופה זו של הקורונה שבה הכול נורמלי חדש וכל אחד נוקט באמצעי זהירות נוספים, כולם מחפשים להגביר את החסינות שלהם. לכן אנו מציגים בפניכם את האופציה של מארז פירות משלוח טריים ברחבי מדינת ישראל, ביחד עם מנעד נרחב של פירות עונתיים ואקזוטיים. נמסר באותו יום בכל הערים בהן יש שירות. הדגש הוא על האיכות של כל מה שמספקים בין אם זה מתוק עוגת פרחים פירות יבשים. אותה איכות ושירות עם חותמת ההיכר זמינים כעת ברחבי הארץ. בדיוק כמו שהלקוחות נגעו בליבם של יקיריהם עם הפריטים האחרים, כעת הם יכולים להרגיש את נוכחותם עם מארז פירות טריים שהוא לא רק אלטרנטיבה בריאה, אלא גם שומרת על יקיריכם בכושר וטוב.

מה בדיוק מסמל מארז פירות משלוח?

מארז פירות משלוח הוא סמל של שפע, נעורים וחיוניות. משמעות זו הופכת את סידורי הפירות למתאימים באופן אידיאלי לאירועי חיים רבים, לרבות – חנוכת בית, ימי הולדת, ברכות, מתנות להחלמה ותודה. רוצים להראות לחבר או לאדם אהוב שאתם חושבים עליהם? תשלחו להם משלוח פירות עוד היום.

התקשרו עכשיו להזמנה מהיום להיום!

:אנחנו מספקים גם

 

 

תפריט נגישות

X