מארזי פירות

מארזי פירות מכל טוב

 

הסוד לעור זוהר אולי טמון לא בארון התרופות שלכם, כי אם הוא טמון בתוך מארזי פירות. חטיפת פירות בכל יום היא דרך פשוטה להגביר את בריאות העור. ואנחנו כמובן מדברים על לאכול את זה, לא למרוח כקרצוף משמש. טוב תעשו באם תקפידו על קריאה רציפה של המאמר הזה, וכך תדלו עובדות חדשות על – מארזי פירות.

 

האם מארזי פירות מסייעים לעור בריא ומטופח יותר?

מארזי פירות מלאים בנוגדי חמצון רבי עוצמה שעשויים לעזור לעכב את הנזק לתאי העור באמצעות הפחתה של הדלקת והצעת הגנה מפני רדיקלים חופשיים. רדיקלים חופשיים יכולים להאיץ את הופעת העור המזדקן על ידי פירוק הקולגן בגוף, מה שמוביל לקמטים ולגוון עור לא אחיד ומשעמם. על מנת להילחם בבעיות הללו, יש לבחור בפירות עתירי ויטמין C, כמו למשל – גויאבה, קיווי, תותים ותפוזים .

האם מארזי פירות מסייעים לשמירה על לחות?

שתיית מים מרובה היא חלק מוצק מאורח חיים בריא, אך לא כל הנוזלים שלכם חייבים להגיע דווקא ממשקאות. חלקם יכולים להגיע מתוך מארזי פירות, הם אוצר מלא להידרציה.  המון פירות מכילים כמויות גדולות של מים שיכולות לסייע בהידרציה. אבטיח, לדוגמה – הוא אחד הפירות עם הלחות ביותר, עם מנה של  כוס אחת אשר מכילה כחצי כוס מים, בנוסף לסיבים, ויטמינים , ומינרלים. גם תותים ומזון לא מפגרים הרבה בתכולת המים.

האם מארזי פירות מסייעים להרזיה?

אם אתם בדיאטה לשם הרזיה, בפרט בזן דל הפחמימות, ייתכן שנרתעתם מפירות מחשש שהם מכילים יותר מדי סוכרים ופחמימות. אך מארזי פירות הם לא בהכרח אויב לקו המותניים שלכם. בעצם, על פי הרבה מחקרים שנעשו בתחום נראה את ההיפך. מחקרים מסוימים על כמה עשרות אלפי מבוגרים מצאו כי ככל שבני האדם אכלו יותר פירות, באופן הזה היה להם פחות שומן בגוף. וסקירה שיטתית משנה שעברה הגיעה למסקנה שלפירות יכול להיות מקום במניעה ובניהול של השמנת יתר ועודפי שומן בגוף. אכילת פירות כל יום יכולה לתמוך בירידה במשקל וזאת משום שרוב הפירות דלים באופן יחסי בקלוריות ועשירים בסיבים, מה שאומר כי מארזי פירות ומגשי סושי פירות יעזרו לכם להרגיש שובע זמן רב יותר. תנסו לאכול פירות עתירי סיבים וסוכר כמו לדוגמה – פסיפלורה, פטל, פטל שחור ורימון.

התקשרו עכשיו להזמנה מהיום להיום!

:אנחנו מספקים גם

 

 

תפריט נגישות

X