מאגד פירות

מאגד פירות-לכל חגיגה

כולנו חווים את השפל של שעות בין הערביים. התשוקה ללהיט סוכר לא בריא מתגנבת פנימה ואתם בוודאי מתפתים תמיד להגיע לשוקולד ולממתקים. מאגד פירות עונתיים טריים זמינים במשרד היא הדרך הטובה ביותר לרסן את הרגלי החטיפים הלא בריאים האלה. פירות עתירי סיבים, כמו למשל – תפוחים, אגסים ופטל ידועים בכך שהם גורמים לכם להרגיש שבעים יותר לאחר אכילתם, משמע – יש לכם פחות סיכוי לקבל ייסורי רעב ולהגיע אל המאפים.

האם מאגד פירות מסייע בהפחתת הסיכונים לחלות במחלות קשות?

אמנם אין מזון בודד שיכול למנוע סרטן בעצמו, אך תזונה מבוססת צמחים מאוזנת מלאה בפירות ובירקות טריים עשויה לגמרי לסייע בהורדת הסיכון לסוגים רבים של סרטן, על פי דיווחי מביני עניין. פירות מסוימים העשירים מאוד בחומרי הזנה ובנוגדי חמצון, כמו לדוגמה – בטא קרוטן, ויטמין E וסלניום, המסייעים לתאי הגוף לתפקד בצורה מיטבית. נאמר כי הכללת פירות וירקות רגילים באמצעות מאגד פירות בתזונה שלכם מפחיתה את הסיכון לסוכרת מסוג 2, את הסיכון לשבץ למחלות לב ומחלות כרוניות אחרות.

האם מאגד פירות תומך בבריאות עוררות מערכת העיכול?

אכילת פירות לארוחת הבוקר היא דרך נפלאה לשבור את צום הלילה של הגוף. מנות קלות ובריאות של מאגד פירות יער או פרי הדר יעירו בעדינות את מערכת העיכול ואת חילוף החומרים משינה, מבלי לבזבז אנרגיה על עיכול מזון שומני.

האם קבלה של מאגד פירות מגבירה את מורל צוות העובדים במשרד?

חשבו שהקשר בין הבטן והמוח שלכם הוא קשר חשוב. המעיים שלכם מכילים תשעים אחוזים מקולטני הסרוטונין שלכם, שהוא אחד הכימיקלים האחראים על ויסות מצבי הרוח. משמעות הדבר היא שלמה שאתם אוכלים יש השפעה אדירה לא רק על הרווחה הכללית שלכם, כי אם גם על מצבי הרוח שלכם. תזונה מאוזנת ובריאה יכולה להגביר את תחושות הבריאות ולשפר את הסימפטומים של דיכאון וחרדה. אנחנו מציעים לכם לשמור על מזונות בריאים זמינים ובהישג יד היא הדרך הטובה ביותר לעודד בחירות מזון בריא בכל יום. המשמעות היא שאספקת מאגד פירות טריים ועסיסיים לצוות שלכם עוזרת לבריאות הפיזית והנפשית שלהם.

התקשרו עכשיו להזמנה מהיום להיום!

:אנחנו מספקים גם

 

 

תפריט נגישות

X