אודותינו

אודותינו

חברת פרי השחר עם קינוחים ומנות הפרי הטעימות ביותר בשוק האירועים

עם ניסיון של חברת קייטרינג מובילה מאז שנת 2003, השף ניר דהן מפיק גם שירות קינוחים ייחודי ויוצא דופן בנוף הישראלי, עם קשת רחבה של אפשרויות וטעמים ממנה תוכלו לבחור את סוגי הקינוח, הפירות, הסגנון, סוגי ההגשה, הכשרות, את הטעמים, המרקמים, הצבעים ולמעשה כל דרישה של קינוח פירות אולטימטיבי עבור האירוע שלכם. פעילות הקייטרינג של פרי השחר מבוצעת כולה על ידי צוות מקצוענים, הכולל אנשים בעלי נסיון קולינרי רב ובייחוד בתחום הקינוחים, עם צוות מיומן של קונדיטורים ומומחי קולינריה, חשוב לנו תמיד להעמיד לרשות לקוחות החברה את חוויית הקינוחים האולטימטיבית בכל אירוע ובכל היקף.

צרו קשר

מגשי פירות נהדרים

חברת פרי השחר מציעה מגשי פירות נהדרים עם שלל תוספות בכל המרקמים, וכן יעוץ כללי בתחום הקייטרינג מכל המטבחים בפיתוח עצמי של החברה. חברת פרי השחר תספק לכם חבילה מושלמת, הכוללת את מנות הפירות ומגוון של קינוחים, וגם פלטפורמות הפקה עם פריטי עיצוב במגוון רחב ביותר, כל זאת על פי דרישות והעדפות ההגשה של הלקוח.

ההגשה בהתאמה אישית

על פי העדפות הלקוח ובהתאמה לכל תקציב. ישנה הקפדה על ניקיון, טעם מושלם, איכות מלאה בכל סוגי מגשי הפירות והקינוחים, הכל על פי דרישות הלקוח כדי שיהיה מוצלח בצורה יוצאת דופן.

לכל המוצרים
פוסטים אחרונים

מהבלוג שלנו

קיאק פירות-פרי השחר

להצליח בכל אירוע להזמין קיאק פירות מעולה לאירועים    שוב אתם צריכים לבוא לאירוע וכבר הרי

מגש פירות ביבנה-פרי השחר

מגשי פירות ביבנה לשדרג כל אירוע בצורה מוצלחת אן כמו להוסיף מגשי פירות לקינוח בכל אירוע,

לקטלוג המלא שלנו לחצו כאן מגש פירות בכפר סבא משדרגים כל אירוע במגש מפנק מפנק... אן

לקוחות ממליצים

מה לקוחות מספרים עלינו

תפריט נגישות

X